The Hellenic TV Portal - 12 χρόνια
Όλα τα τηλεοπτικά νέα, gossip, μουσική, σειρές, σινεμά.
Βρείτε τα live streaming των ελληνικών καναλιών, όπως Ant1, Σκάι, Star, ΕΡΤ και άλλων.
ETV Greece - The Hellenic TV Portal

10 αθλήτριες με τα πιο καλοσχηματισμένα οπίσθιa

10 αθλήτριες με τα πιο καλοσχηματισμένα οπίσθιa

Και σeξι και ταλαντούχες

Δημοσίευση 20/11/2017 | 22:14

Τα σώματα των αθλητριών πολλές φορές είναι τα πιο όμορφα που υπάρχουν. Μερικοί, τα θεωρούν πολύ γυμνασμένα, με τις καμπύλες που οι άντρες λατρεύουν, να απουσιάζουν. Ωστόσο, τα πιο καλοσχηματισμένα οπίσθιa, ανήκουν σίγουρα σε αθλήτριες, και είναι πολύ πιο όμορφα από εκείνα της Kim Kardashian ή της Jennifer Lopez. Δείτε τις παρακάτω 10 αθλήτριες και θα καταλάβετε...

Alana Blanchard, Surfing

🌈 pic: @anthea_page

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Alana Blanchard (@alanarblanchard) στις

Kaylyn Kyle, Ποδόσφαιρο

Puerto Rico you are beautiful! #RainForest 🍃👙🌺🌿☀️

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Kaylyn Kyle Heath (@kaylynkyle) στις

Snezana Rodic, Στίβος

Snezana Rodic #snezanarodic! #olympic #athlete #athletic #trackandfield #fitnessmotivation #fitness #femalemotivation #fitgirls #fitgirl #instafit #instafitness #girlswithmuscle #muscle #shredded #ripped

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από @femmefatale78 στις

Serena Williams, Τένις

#SISwim @si_swimsuit #body

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Serena Williams (@serenawilliams) στις

Michelle Jenneke, Στίβος

Hamilton Island ☀️

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Michelle Jenneke (@mjenneke93) στις

Lindsay Vonn, Σκι

Thankful for great friends and fun adventures but keeping my eyes on the horizon. The future is bright. 🙏🏻

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη L I N D S E Y • V O N N (@lindseyvonn) στις

Eugenie Bouchard, Τένις

Tbt 2017. Slightly different shoot 😂

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Genie Bouchard (@geniebouchard) στις

Anastasia Ashley, Surfing

Warm water nights 🏄🏼‍♀️

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Anastasia Ashley (@anastasiaashley) στις

Ivet Lalova, Στίβος

Cause it's #trackgirltuesday ... World champs Beijing 2015 #Trackgirls #RoadToLondon #TeamBulgaria #lifeofanathlete #speed #sprint #Nike #nikerunning #athletics #Olympics #dedication #tracknation #training #Syform #fitfam #repost #body #fitnessmotivation #workout #running #fitgirls #lovesport #strong #trainhard #Lal❤️va

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Ivet Lalova (@ivet_lalova) στις

Jaqueline Carvalho, Βόλεϊ

#tbt De uma saudade do meu PERNAMBUCO!

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Jaque Carvalho (@jaqueline) στις

FOLLOW US @EDAILYGR
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
Πολλές γυναίκες θα ήθελαν να είναι σαν την Christie Brinkley στα 64 της
Προχτές
Έχει γράψει τη δική της ιστορία στον χώρο του μόντελινγκ
Μήπως ο σύντροφός σου είναι ανώριμος στο κρεβάτι;
Προχτές
Ένας άντρας παιδί ξεχωρίζει από αυτά τα χαρακτηριστικά
Η ομορφότερη αθλήτρια της χώρας που αποκαλούν «Ελληνίδα Αμπρόσιο»
Πριν 4 μέρες
Από πατέρα Έλληνα και μητέρα από την Αιθιοπία
Δημήτρης Τζανετάκος: Το μοντέλο που πόζαρε με την Ειρήνη Καζαριάν στο GNTM και εντυπωσίασε
Πριν 4 μέρες
Την βραδιά του τελικού, κατάφερε να κλέψει τις εντυπώσεις του γυναικείου κοινού
Αυτή είναι η Γελένα που ξεφτίλισε τον Βράνιες!
Πριν 5 μέρες
Προσοχή, είναι αιτία εγκεφαλικών
Η γιατρός που... θεραπεύει τα πάντα!
Η πιο σeξι γιατρός ολόκληρης της Ευρώπης
Το instagram της Σοφίας Φυρού θα σε κάνει να κλείσεις την θέρμανση
Πριν 1 εβδομάδα
Να πως θα γλυτώσεις χρήματα
Πώς να απογειώστε την ερωτική σας ζωή με το sεxting
Πριν 1 εβδομάδα
Κόλπα, ιδέες και don'ts για την πρώτη σας απόπειρα
ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΑΣ
Tο ETV.GR δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.

×
Σχετικά με το ETV Στο ETV™ θα βρείτε τα νέα από τον χώρο της τηλεόρασης, των media γενικότερα, της showbiz αλλά και αφιερώματα για σειρές, μουσική, σινεμά και άλλα.
Διαβάστε το πρόγραμμα τηλεόρασης και βρείτε γρήγορα τα ελληνικά κανάλια στο internet.