The Hellenic TV Portal - 12 χρόνια
Όλα τα τηλεοπτικά νέα, gossip, μουσική, σειρές, σινεμά.
Βρείτε τα live streaming των ελληνικών καναλιών, όπως Ant1, Σκάι, Star, ΕΡΤ και άλλων.
ETV Greece - The Hellenic TV Portal

10 αθλήτριες με τα πιο καλοσχηματισμένα οπίσθιa

10 αθλήτριες με τα πιο καλοσχηματισμένα οπίσθιa

Και σeξι και ταλαντούχες

Δημοσίευση 20/11/2017 | 22:14

Τα σώματα των αθλητριών πολλές φορές είναι τα πιο όμορφα που υπάρχουν. Μερικοί, τα θεωρούν πολύ γυμνασμένα, με τις καμπύλες που οι άντρες λατρεύουν, να απουσιάζουν. Ωστόσο, τα πιο καλοσχηματισμένα οπίσθιa, ανήκουν σίγουρα σε αθλήτριες, και είναι πολύ πιο όμορφα από εκείνα της Kim Kardashian ή της Jennifer Lopez. Δείτε τις παρακάτω 10 αθλήτριες και θα καταλάβετε...

Alana Blanchard, Surfing

🌈 pic: @anthea_page

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Alana Blanchard (@alanarblanchard) στις

Kaylyn Kyle, Ποδόσφαιρο

Puerto Rico you are beautiful! #RainForest 🍃👙🌺🌿☀️

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Kaylyn Kyle Heath (@kaylynkyle) στις

Snezana Rodic, Στίβος

Snezana Rodic #snezanarodic! #olympic #athlete #athletic #trackandfield #fitnessmotivation #fitness #femalemotivation #fitgirls #fitgirl #instafit #instafitness #girlswithmuscle #muscle #shredded #ripped

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από @femmefatale78 στις

Serena Williams, Τένις

#SISwim @si_swimsuit #body

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Serena Williams (@serenawilliams) στις

Michelle Jenneke, Στίβος

Hamilton Island ☀️

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Michelle Jenneke (@mjenneke93) στις

Lindsay Vonn, Σκι

Thankful for great friends and fun adventures but keeping my eyes on the horizon. The future is bright. 🙏🏻

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη L I N D S E Y • V O N N (@lindseyvonn) στις

Eugenie Bouchard, Τένις

Tbt 2017. Slightly different shoot 😂

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Genie Bouchard (@geniebouchard) στις

Anastasia Ashley, Surfing

Warm water nights 🏄🏼‍♀️

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Anastasia Ashley (@anastasiaashley) στις

Ivet Lalova, Στίβος

Cause it's #trackgirltuesday ... World champs Beijing 2015 #Trackgirls #RoadToLondon #TeamBulgaria #lifeofanathlete #speed #sprint #Nike #nikerunning #athletics #Olympics #dedication #tracknation #training #Syform #fitfam #repost #body #fitnessmotivation #workout #running #fitgirls #lovesport #strong #trainhard #Lal❤️va

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Ivet Lalova (@ivet_lalova) στις

Jaqueline Carvalho, Βόλεϊ

#tbt De uma saudade do meu PERNAMBUCO!

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Jaque Carvalho (@jaqueline) στις

FOLLOW US @EDAILYGR
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
Το κορίτσι του Valentino Rossi είναι πειρασμός
Πριν 7 ώρες
Απολαύστε την Francesca Sofia Novello
Το σχεδόν... ανύπαρκτο μαγιό της Kim Kardashian στην Κόστα Ρίκα
Πριν 7 ώρες
Κάλυπτε ίσα ίσα τα επίμαχα σημεία
Η πιο σeξι γυναίκα της metal μουσικής
Προχτές
Η πανέμορφη Nita Strauss
Η σeξυ αρχαιολόγος που επισκίασε μια σπουδαία ανακάλυψη
Πριν 3 μέρες
Της αξίζει ένα βραβείο Νόμπελ...
Χριστίνα Μπόμπα: H φωτογραφία που πρέπει να δείτε
Πριν 3 μέρες
Μια καλλίγραμμη και θελκτική παρουσία
Ιeρόδουλη που έχει κοιμηθεί με πάνω 10.000 άνδρες αποκαλύπτει το τι θέλουν
Πριν 3 μέρες
Τελικά υπάρχει η ιδανική γυναίκα στα μάτια τους;
Sofia Vergara: Κλείνει 47 χρόνια πληθωρικών εμφανίσεων
Πριν 4 μέρες
Μεγαλώνει αλλά δεν παύει να είναι ακαταμάχητη...
Η Ιωάννα Τούνη αναστατώνει τη Μύκονο με την πίσω όψη της
Πριν 5 μέρες
Εντυπωσιακή και σeξι όπως πάντα
Η πιο εντυπωσιακή παρουσιάστρια δελτίου ειδήσεων στην Ελλάδα
Πριν 5 μέρες
Η Κατερίνα Παπακωστοπούλου λάμπει ακόμα και όταν λέει τις πιο δυσάρεστες ειδήσεις
ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΑΣ
Tο ETV.GR δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.

×
Σχετικά με το ETV Στο ETV™ θα βρείτε τα νέα από τον χώρο της τηλεόρασης, των media γενικότερα, της showbiz αλλά και αφιερώματα για σειρές, μουσική, σινεμά και άλλα.
Διαβάστε το πρόγραμμα τηλεόρασης και βρείτε γρήγορα τα ελληνικά κανάλια στο internet.